055/7832 777 | 0902 990 948

Rubrika Zdola hore - Monika Šimková

 

Zdola hore

 

V našej rubrike „Zdola hore“ pokračujeme v predstavovaní príbehov našich úspešných zamestnancov, ktorí značnú časť svojej profesionálnej kariéry spojili s VO Labaš.

Ďalšou v rade úspešných kolegov a kolegýň je Monika Šimková, ktorá sa dokázala vypracovať medzi top manažérov na základe svojej šikovnosti a umu. Začala u nás pracovať pred 18timi rokmi a jej prvotná pracovná náplň obsahovala prácu so vzorkami, aby neskôr postúpila na pozíciu referentky predaja. Následne bola povýšená ako manažérka predaja, od roku 2012 pracovala na pozícii vedúcej predaja.

Ako sama vraví: To, že som si prešla každou funkciou na oddelení predaja mi v kariére veľmi pomohlo. Poznám prácu každého pracovného zaradenia, a preto si veľmi vážim zamestnancov a ich prácu na všetkých postoch oddelenia.“

Od decembra minulého roku je vedúcou nákupného oddelenia, vedie tím produktových manažérov a nákupcov, spoločne sa podieľajú na tom, aby odberatelia a naši koneční spotrebitelia našli v našich prevádzkach žiadaný sortiment v konkurenčných cenách. Ich hlavným cieľom je aby zákazník našiel sortiment, ktorý hľadá, aby sa vedel spoľahnúť, že vždy nakúpi to čo potrebuje.

Tvrdí, že je výhodou mať v tíme ľudí, ktorí v spoločnosti Labaš pracujú tak dlho ako ona, nakoľko dobre poznajú kultúru a smerovanie, vďaka čomu sa na nich dokáže maximálne spoľahnúť. Váži si tiež podporu a vždy víta všetky konštruktívne názory a zdravé návrhy svojich spolupracovníkov. Je rada, že spoločne nachádzajú efektívne riešenia, čo posúva vpred celý tím.

Okrem práce je pre ňu záľubou a tiež vášňou šport. Pri množstve úloh a povinností, ktoré jej práca prináša, potrebuje „vyčistiť hlavu“. Venovala sa kalanetike, aerobicu alebo zumbe. Teraz sú to hlavne skupinové tréningy vo fitku, jej srdcovkou je ranný beh, kedy má priestor pre utriedenie myšlienok a prípravu nielen pracovných, ale aj súkromných plánov.

Pri našej otázke ako by charakterizovala spoločnosť Labaš jednou vetou bola jej odpoveď jednoznačná: Podľa môjho názoru spoločnosť Labaš  vytvárajú ľudia, ktorí spoločne kráčajú za svojím cieľom, plánujú, tvoria, majú výsledky a to posúva vpred jednotlivcov aj celú spoločnosť.“

Všetkým ostatným zamestnancom odporúča, aby stavili na efektívnu komunikáciu, vďaka ktorej dokážu nájsť vždy vhodné riešenie.