O nás

Sme tu pre Vás
už viac ako 30 rokov

Spoločnosť Labaš bola založená v roku 1992 konateľom spoločnosti Miroslavom Labašom. Z garáže rodičovského domu sme sa za 30 rokov rozrástli až na najväčší domáci veľkoobchod s potravinami na Slovensku a dnes zásobujeme odberateľov z veľkoskladu s rozlohou 20 000 m2, ktorý je situovaný na sídlisku Nad jazerom v Košiciach.

Ponuka sortimentu sa z kávy a orieškov rokmi postupne rozširovala a dnes u nás nájdete viac ako 8000 aktívnych skladových kariet, ktoré denne rozvážame do celého Slovenska aj viacerých krajín EU a zámoria.

3500 jedinečných zákazníkov ročne.

Sme spoľahlivým partnerom pre viac ako 2700 nezávislých odberateľov s rôznych segmentov služieb a maloobchodu. Pravidelne zásobujeme vyše 600 maloobchodných predajní potravín pod značkou FRESH a prevažnú časť nášho odbytu tvorí zásobovanie vlastných maloobchodných predajní pod značkou FRESH Plus. Spolu tak ročne zásobujeme viac ako 3500 jedinečných zákazníkov s rôznych sektorov trhu.

Zistite, ako sa stať zákazníkom.

Jeden z najväčších zamestnávateľov na východe Slovenska.

Ako zamestnávateľ patríme s počtom 1500 zamestnancov medzi najväčších zamestnávateľov na východe našej krajiny. Prevažnú časť z nás tvorí personál v našich 34 maloobchodných predajniach, ktoré prevádzkujeme v 7 mestách na východnom Slovensku. Súčasne počas roka zamestnávame aj viac ako 250 brigádnikov a v spolupráci so strednými školami spolupracujeme na duálnom vzdelávaní mladých študentov so zameraním na maloobchod.

Pozrite si voľné pozície.

Neustály rast a napredovanie.

V spoločnosti neustále pozeráme dopredu a ciele spoločnosti smerujú k ďalšiemu rastu spoločnosti. Zvyšovanie tržieb v podobe nárastu veľkoobchodných zákazníkov ako aj rozširovaní vlastnej maloobchodnej siete FRESH Plus podporujeme pravidelnými investíciami do nových technológií, modernizácií priestorov spoločnosti a zdokonaľovania procesov vo veľkoobchodnej aj maloobchodnej časti nášho biznis modelu.

Navštívte náš dodávateľský portál.


Certifikáty spoločnosti

TUV SUD ISO22000
Eko control

Na stiahnutie