Maloobchod

Zdravšie potraviny
dostupné každý deň

Od roku 2003 sme v spoločnosti rozšírili pôsobenie aj do segmentu maloobchodu, kedy sme otvorili našu prvú vlastnú maloobchodnú predajňu.

V našich predajniach nájdete komplexný potravinový sortiment, doplnený o nepotravinové produkty. Špecifickým zameraním značky FRESH Plus je bohatá ponuka zdravších potravín v podobe BIO produktov, farmarských, vegánských, bezlepkových či bezlaktózových produktov.

34 vlastných predajní
na východe Slovenska

V súčasnosti sa divízia maloobchodu stará už o 32 našich vlastných maloobchodných prevádzok pod značkou FRESH Plus lokalizovaných východe Slovenska.

Aktuálne nás nájdete v mestách: Košice, Prešov, Spišská Nová Ves, Michalovce, Sečovce, Gelnica, Plešivec.

Pozrite si všetky naše predajne.

Zamestnávame viac
ako 1100 zamestnancov
v maloobchode

Práve v maloobchode pracuje väčšina zamestnancov našej spoločnosti. V mestách Košice, Prešov, Michalovce, Spišská Nová Ves, Sobrance, Gelnica, Plešivec vytvárame nové pracovné príležitosti a počet naších prevádzok pravidelne rastie.

Pozrite si voľné pracovné pozície.

V našich predajniach nájdete...

Široký sortiment

Široký sortiment

Viac ako 8000 produktov potravinového aj nepotravinového sortimentu vrátane čerstvých úsekov pečiva, mäsa, ovocia a zeleniny.

Bio sortiment

BIO sortiment

Špecializované uličky s BIO sortimentom od potravinových aj nepotravinových produktov od domácich aj zahraničných dodávateľov.

Zdravšie alternatívy

Zdravšie alternatívy

Zdravšie alternatívy k bežným potravinám v podobe bezlepkových, bezlaktózových, DIA, vegánských či antihistamínových potravín v zvlášť označených regálových vystaveniach.

Privátne značky

Privátne značky

V spolupráci s partnerskou spoločnosťou Potraviny FRESH ponúkame privátne produkty s pridanou hodnotou v podobe vyššej kvality, zdravšej receptúry či výhodnejšej ceny.

Získajte marketingovú podporu a lepšiu
vyjednávaciu pozíciu vo vzťahu s dodávateľmi.

FRESH potraviny