Informácie pre odberateľov

Skúsený partner
pre Vaše podnikanie.

Za viac ako 30 rokov sme vyrástli v silného, stabilného a skúseného partnera pre majiteľov maloobchodných predajní potravín a gastro prevádzok.

Na jednom mieste Vám ponúkame služby a podporu pre Vaše podnikanie. Od širokého výberu potravinového aj nepotravinového sortimentu, pravidelného zásobovania a distribúcie tovaru až na Vašu prevádzku, či doplnkové služby užitočné pre vaše podnikanie.


Záleží nám,
aby ste rástli spolu s nami.

Vďaka vlastnému vozovému parku v spolupráci s externými dopravcami a 4 vlastným depám na strednom a západnom Slovensku Vám dokážeme poskytnúť pravidelné a stabilné zásobovanie na celom území SR.

Navyše ako stály odberateľ máte u nás po splnení podmienky o minimálnom odbere dopravu tovaru až na Vašu prevádzku úplne zadarmo.

Okrem pravidelného a stabilného zásobovania sa snažíme aktívne podporovať Vaše podnikanie aj prostredníctvom našich ochodných zástupcov. Dlhoročné skúsenosti z maloobchodu a vlastné know-how k Vám posúvame v pravidelnej komunikácii priamo na Vašich prevádzkach.

Výber vhodného sortimentu a jeho usporiadanie, dizajn predajne či jej efektívna prevádzka sú oblasti, kde sa s Vami radi podelíme o naše skúsenosti a znalosti, aby Vaše podnikanie napredovalo spoločne s nami.

V spolupráci s našou vlastnou partnerskou spoločnosťou Potraviny FRESH s.r.o. Vám ponúkame možnosť vstúpiť do partnerského programu formou franchisingu, ktorý zjednocuje maloobchodníkov po celom Slovensku pod spoločnou značkou FRESH.

Staňte sa súčasťou silnej maloobchodnej siete a získajte konkurenčnú výhodu na trhu.

Pri objednaní tovaru máte na výber z viacerých možností ako Vašu objednávku u nás zaevidovať:

Velkoobchodný
eshop

Prostredníctvom nášho veľkoobchodného eshopu môžete objednať tovar 24/7 pohodlne aj z vašej prevádzky.

Telefonické
objednávky

K dispozícii sú Vám aj naše pracovníčky call centra, ktoré rady Vašu objednávku nahrajú za Vás. Zároveň Vám rady poradia a upozornia na aktuálne akcie.

Vzorková
predajňa

V priestoroch nášho veľkoskladu nájdete vzorkovú predajňu, kde si viete našu ponuku prezrieť osobne a priamo na mieste zaevidovať Vašu objednávku.

Obchodný
zástupca

S Vašou objednávkou Vám rád pomôže aj náš pridelený obchodný zástupca, ktorý ju zaeviduje za Vás a zároveň poradí pri výbere, či informuje o novinkách.


Máte záujem o spoluprácu?

Prečítajte si čo je potrebné
aby set u nás nakupovali.

Kontaktujte nášho obchodného
zástupcu pre Vaše okolie.


Elektronická komunikácia

Našim odberateľom ponúkame možnosť zasielania odberateľských faktúr a dobropisov za u nás zakúpený tovar aj v elektronickej podobe. Podporované formáty elektronickej komunikácie pre odberateľov:

Formát .pdf

Formát .xml

Pre bližšie informácie kontaktujte svojho obchodného zástupcu, alebo nám pošlite žiadosť o nastavenie elektronickej komunikácie na odbyt@labas.sk.