Ako sa stať odberateľom

Dajte nám o sebe vedieť.
O zvyšok sa postaráme.

Aby ste začali u nás nakupovať, stačí byť fyzická, alebo právnická osoba s vlastným IČO a využiť jednu z uvedených možností, ako nás kontaktovať:

So všetkými potrebnými náležitosťami Vám radi pomôžeme, aby ste si vedeli tovar u nás nakúpiť čo najskôr a mohli sa pokojne venovať Vášmu podnikaniu.

Na podstránke "Kontakt" nájdete zoznam našich obchodných zástupcov pre jednotlivé regióny. Stači si vybrať ten Váš a kedykoľvek nás kontaktovať.

Níš obchodný zástupca sa v najbližšom možnom termíne za Vami zastaví a možnosti spolupráce spoločne preberiete priamo u Vás. Prípadne nás kontaktujte priamo na oddelenie odbytu a všetko potrebné sa od nás dozviete telefonicky.

+421 902 990 949

Obchodní zástupcovia

V prípade záujmu o spoluprácu nás môžete navštíviť aj osobne priamo na našej vzorkovej predajni, kde môžete osloviť ktorúkoľvek z našich pracovníčok za okienkom.

Priamo na mieste spoločne prejdeme možnosti spolupráce a dotiahneme všetky potrebné náležitosti.

Nájdete nás na adrese:

Textilná1, 040 12 Košice

Navigovať

Spoluprácu s našou spoločnosťou môžete začať aj online z pohodlia domova. Stačí vyplniť on-line formulár a zvyšné potrebné veci spoločne dohodneme telefonicky, prípadne osobne. 

Online registrácia

V prípade akýchkoľvek otázok
nás neváhajte kontaktovať.

Nájdite kontakt, ktorý hľadáte.