Recenzie

Naši odberatelia
o nás povedali

So spoločnosťou Labaš spolupracujeme od roku 2005. Predovšetkým oceňujeme profesionálny poradenský servis v podobe obchodného zástupcu. Cenné rady pri výbere vhodného sortimentu, usporiadaní predajne, ako aj poradenstvo po stránke hygieny a právnych otázok je pre nás, malých podnikateľom, benefitom na nezaplatenie. Úprimná snaha, aby sme ako ich partner rástli a prosperovali. Veľmi oceňujeme aj výhodné podmienky rozvozu tovaru, pravidelnú informovanosť o nových produktoch či moderný pokladničný systém FLOWY. Spoločnosť Labaš preto vnímame ako férového partnera a zároveň ako skvelú poradenskú spoločnosť pre maloobchodníkov na Slovensku.

Dušan PrackoPotraviny FRESH mini v Košiciach (Barca)
Dušan Pracko

Spoločnosť Labaš registrujeme a spolupracujeme navzájom od jej úplných začiatkov v 90-tich rokoch, keď k nám začala dodávať v malej dodávke Popradskú kávu. Pamätáme si aj malý sklad v Myslave, aj začiatky na Textilnej ulici. Neskôr sa svojou víziou s angažovaním šikovných a pracovitých ľudí začal postupnými krokmi zlepšovať a zväčšovať, až do súčasných priam až neuveriteľných parametrov, kde už dlhé roky neohrozene kraľuje slovenským veľkoobchodom a je aj jedným z najvýznamnejších hráčov medzi maloobchodníkmi. Sme radi, že v súčasnosti patríme k najväčším odberateľom a zároveň sme aj jedným z najväčších dodávateľov pekárenských výrobkov, čo nás predurčuje k ešte užšej spolupráci a spoločným úsilím aj k rozvoju a zväčšovaniu našich spoločností. Vzájomným posúvaním a výmenou informácií a skúseností, sa navzájom tlačíme dopredu a veríme, že plody našej nadštandardnej spolupráce budeme zužitkovávať ešte veľmi dlho. Sme presvedčení, že spoločnosť Labaš má všetky predpoklady k tomu, aby sa stal rovnocennou alternatívou veľkým nadnárodným reťazcom a svojim významom a silou následne podporil aj tradičný trh na Slovensku a zachoval ho minimálne v takom stave ako v súčasnosti, v ideálnom prípade pomohol k jeho znovuzrodeniu a postupnému rozvoju a návratu do dimenzií, aké dosahoval minimálne v 90-tich rokoch. Sme presvedčení, že len obojstranne výhodnou spoluprácou sa dá rozvíjať, a presne to Labaš ponúka všetkým dlhoročným, ale aj novým obchodným partnerom.

KochmanObchodný riaditeľ (Blanche trade s.r.o.)
Kochman

Spoluprácu so spoločnosťou Labaš môžeme len odporúčať. Spoľahlivý partner, ktorý Vám podnikanie zjednoduší, nie komplikuje. Aj napriek výške minimálneho odberu, ktorý je pre maličké potraviny niekedy miernou komplikáciou, pozitíva ako skvelý sortiment, výborne ceny či rýchle a bezproblémové vybavenie reklamácií sú dôvodom, prečo spoluprácu hodnotíme na výbornú. Na vysokej úrovni je aj komunikácia s obchodným zástupcom, ktorý vždy ochotne pomôže pri objednávaní tovaru.

Danka ČernáPotraviny Fresh v Sasinkove (Trnavský kraj)
Danka Černá

Spoločnosť Labaš, s.r.o. sme registrovali už dlhšiu dobu vďaka autám, ktoré v našom regióne rozvážajú tovar a sú neprehliadnuteľné . Spoluprácu so spoločnosťou Labaš sme začali vo februári 2021, oslovilo nás široké portfólium tovaru, ktoré sa neustále rozširuje o novinky ako aj spôsob objednávok tovaru v prehľadnom eshope, tovar značky Fresh má výrazne lepšie ceny, obaly na výrobkoch značky Fresh sú nápadité a veľmi dobre predajné. Komunikácia s obchodným zástupcom je vždy bezproblémová, rýchla a efektívna. Pravidelne sme informovaný o novinkách a akciách formou emailu a sms správ. Veríme, že naša spolupráca s vašou spoločnosťou bude aj naďalej bezproblémová a bude prínosom pre obidve strany.

Mgr. Erika LetkováLETMANN s.r.o., Potraviny FRESH v Šuranoch, Nitriansky kraj
Mgr. Erika Letková