Spoločnosť LABAŠ, s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov

055/7832 777 | 0902 990 948

Pracovné miesta

Práca v sklade - brigáda pre študentov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zber a odnášanie prázdnych paliet do skladu
- Práca na príjme tovaru - presun tovaru do skladu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - je podmienkou
Vek od 18 rokov podmienkou

Mzdové podmienky (brutto)
3,8 EUR/hod.

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: personalne@labas.sk s označením "Výberové konanie". V životopise uveďte aj tel. kontakt na Vášho predchádzajúceho priameho nadriadeného za účelom získania pracovných referencií.
Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Adresa spoločnosti

LABAŠ s.r.o.
Textilná 1
040 12 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriela Brachová
E-mail: poslať životopis

Zoznam pracovných miest

Referent predaja
Miesto práce: Košice
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): 750 - 1 150 EUR/mesiac 750€ + odmena za nefajčenie 25€ + výkonnostná odmena

Produktový manažér
Miesto práce:Košice
Termín nástupu: Dohodou
Mzdové podmienky: 1 400 - 2 100 EUR/mesiac

Manipulant tovaru
Termín nástupu: Ihneď
Mzdové podmienky: 740 - 1 500 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Mzdové podmienky: 750 - 1500 EUR/mesiac + výkonnostná odmena

Vodič nákladného vozidla
Mzdové podmienky (brutto): 825 - 1 750 EUR/mesiac Mzda od 1070€ brutto - 1750€ brutto ( mzda zahŕňa odmenu za vyvezený tovar, prácu cez víkend )