Pre médiá

Tlačové správy
a na stiahnutie.

Tlačové správy

Nový Supermarket Fresh Plus

Nový Supermarket Fresh Plus

28.09.2021

Kávička priamo v predajni, samoobslužné pokladne či pohodlné parkovanie Vám dozaista spríjemnia nakupovanie v centre Košíc.

KOŠICE. Od 30. novembra majú Staromešťania ale aj všetci obyvatelia mesta k dispozícii v poradí už 29. Supermarket Fresh Plus na Slovensku. Moderná predajňa sa nachádza na Strojárenskej ulici, v priestoroch Rezidencie pri radnici.

Ako uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul počas slávnostného otvorenia, to, že nový supermarket vznikol na tomto mieste, nie je náhoda.

„Ten kto pozná Košice a ich centrum, vie, že v tejto časti mesta väčšie potraviny dlhodobo chýbali. Situácia sa ešte viac zhoršila po zatvorení iného supermarketu na Hlavnej ulici. Tunajší ľudia boli preto nútení za nákupmi dochádzať. Otvorenie nášho supermarketu prinesie všetkým zákazníkom zaslúžený komfort pri nákupoch, no ponúkne ešte o čosi viac,“ naznačil výkonný riaditeľ.

Pri pokladniach ušetríte čas

Pri pokladniach ušetríte čas

28.09.2021

Novinkou sú štyri samoobslužné pokladne, ktoré sa neskôr rozšíria aj do ďalších supermarketov.

“Neustále inovujeme, a preto je každá naša nová predajňa o kúsok lepšia ako tá predchádzajúca. Na tejto prevádzke sme prvýkrát nainštalovali štyri samoobslužné pokladne, ktoré zákazníkom skrátia čas strávený pri pokladni. Riadim sa heslom, že veci buď napredujú, alebo upadajú, nič nie je nemenné. To je možno dôvod, prečo nenájdete dva úplne rovnaké Superamarkety Fresh Plus,” vysvetlil riaditeľ.

Ďalšou novinkou je skvelá káva z čerstvo namletých kávových zŕn, ktorú si môžu zákazníci zakúpiť za pár centov priamo počas nákupu.

Najnovšia predajňa ponúkne už tradične aj široký výber ovocia, zeleniny, čerstvých mäsových výrobkov, najširší sortiment BIO produktov, ekologickej drogérie a farmárskych výrobkov.

Nový pult a pečivo s výraznejšou chuťou

Nový pult a pečivo s výraznejšou chuťou

28.09.2021

Ako však doplnil Miroslav Labaš ml. z oddelenia reklamy a marketingu, v tejto predajni je okrem štandardnej ponuky pripravený tiež sortiment mäsového a lahôdkového pultu.

V našich supermarketoch sme doteraz lahôdkový pult nemali, no naši zákazníci oň prejavili záujem vo svojich podnetoch. Preto sme sa rozhodli zriadiť ho tu. Pre zákazníkov sú tak pripravené napríklad čerstvé nakladané olivy, syry, či majonézové šaláty,“ predstavil časť ponúkaného sortimentu Miroslav Labaš ml.

Upozornil aj na široký výber pečiva, ktoré sa pečie priamo v predajni. Nejde pritom o dopekanie mrazeného polotovaru. V tejto predajni je totiž využitá technológia pečenia, pri ktorej sa pečivo vyrába z chladeného cesta, vďaka čomu si zachováva výraznú chuť a čerstvosť dlhšie.

Z ľudia centra chodili za nákupmi na okraj mesta

Z ľudia centra chodili za nákupmi na okraj mesta

28.09.2021

O tom, že supermarket v centre roky chýbal, svedčia zákazníci, ktorí prišli hodinu pred otvorením jeho brán. Medzi prvými zákazníkmi bola aj pani Jarmila, ktorá býva na Komenského ulici.

Aj keď bývame v centre, za nákupmi sme museli chodiť do obchodných centier na okraj mesta. Vozil ma tam syn autom. Teraz sa to zmení. Prešla som sa po predajni a veľmi sa mi páči priestor ale aj výber tovaru,“ prezradila staršia pani počas svojho prvého nákupu v supermarkete na Strojárenskej.

Do novej predajne si prišiel nakúpiť aj Ján. „Nevedel som, že sa tu má niečo otvárať. Som milo prekvapený. Samozrejme, potraviny Fresh poznám z obchodných domov Merkúr a Lipa, kde chodíme. Tu ma prekvapil lahôdkový pult, ktorý som hneď navštívil. Myslím, že predajňa môže byť zaujímavá nie len pre miestnych obyvateľov ale aj ľudí, ktorí v centre pracujú alebo aj pre školákov,“ povedal Košičan.

Tomu sa pozdáva riešenie podzemného parkovania pre zákazníkov. Tu je pre nich pripravených 20 parkovacích miest, ktoré je možné využiť na 45 minút bezplatne.

Rekordný nával zákazníkov a Mikulášske prekvapenie

Rekordný nával zákazníkov a Mikulášske prekvapenie

28.09.2021

Návštevnosť novootvotenej prevádzky FRESH plus prekonal všetky naše očakávania a preto sme sa rozhodli pre zákazníkov pripraviť ešte ďalšie Mikulášske prekvapenie.

Už tento štvrtok 6.12. máme pre našich najmenších návštevníkov pripravený program, na ktorom bude rozdávať darčeky Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Poponáhľajte sa a neodídete naprázdno. “dodáva na záver Miroslav Labaš ml.

Mikuláša môžete stretnúť tento štvrtok 6.12. od 14:00 do 19:00 na predajni FRESH Plus Strojárenská.

Fresh na Aničke

Fresh na Aničke

28.09.2021

Má vlastnú pekáreň a rozšírený sortiment farmárskych a bio výrobkov. Sieť obchodov Fresh sa rozrastá aj v novom roku. Prvým otvoreným je supermarket Fresh Plus Anička, ktorý je neprehliadnuteľný už od cesty.

V poradí dvadsiaty siedmy supermarket na východe a dvadsiaty druhý v Košiciach vznikal tri mesiace. Je umiestnený v novej budove a z hľadiska veľkosti sa zaraďuje k stredným. „Zákazníci si tu nakúpia na 560 metroch štvorcových. K dispozícii majú aj stánok s novinami a tabakom. Čoskoro pribudne aj lekáreň,“ vyratúva výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul. Od hlavnej cesty je skutočne neprehliadnuteľný. Komfortne sa doň dostanete hromadnou dopravou, ale aj autom. Pred obchodom vzniklo 42 nových parkovacích miest. „Mimoriadne nás teší lokalita pri parku Anička. Jednak tu doteraz žiadny Fresh nebol, ale je to výhodné aj pre ľudí, ktorí sa chodia na Aničku poprechádzať alebo si zašportovať. Z behu si môžu prísť pohodlne nakúpiť. „
Čerstvosť je základ

Čerstvosť je základ

28.09.2021

Nový supermarket Fresh Anička má prívlastok Plus. To znamená, že v ňom nájdete rozšírený sortiment zdravých potravín. Okrem čerstvej zeleniny a ovocia, nevynímajúc aj exotickejšie druhy, pohodlne nakúpite aj mliečne výrobky, dokonca aj tie bez laktózy alebo vyrobené bez živočíšnych zložiek. „Máme tu vlastnú pekáreň. Naši zákazníci na pultoch nenájdu nič dopečené zo zmrazeného polotovaru, všetko je vynikajúce a čerstvé,“ hovorí Fotul.

To znamená, že v ňom nájdete rozšírený sortiment zdravých potravín. Okrem čerstvej zeleniny a ovocia, nevynímajúc aj exotickejšie druhy, pohodlne nakúpite aj mliečne výrobky, dokonca aj tie bez laktózy alebo vyrobené bez živočíšnych zložiek. „Máme tu vlastnú pekáreň. Naši zákazníci na pultoch nenájdu nič dopečené zo zmrazeného polotovaru, všetko je vynikajúce a čerstvé,“ hovorí Fotul.
Všetko pod jednou strechou

Všetko pod jednou strechou

28.09.2021

V chladených pultoch nájdete široký sortiment mäsa a mäsových výrobkov, ale aj veľký výber farmárskych potravín, ako je čerstvé domáce maslo alebo tvaroh.

Keď váš školák zabudne na chýbajúci zošit, pohodlne mu ho tu kúpite, rovnako ako čistiace prostriedky alebo granuly pre psa. „Naším cieľom je, aby sme mali pod jednou strechou všetko, čo potrebuje priemerná domácnosť a vo výbornej kvalite.“ Fresh Plus Anička je otvorený denne od 7.00 do 21.00 hod.
Výhodná Fresh karta

Výhodná Fresh karta

28.09.2021

V prípade potreby vám poradí 26 zamestnancov. Či si môžete kúpiť svoj obľúbený výrobok so zľavou, vás zas budú informovať LED obrazovky.

Ešte viac výhod budú mať zákazníci, ktorí sa prihlásia do vernostného systému a použijú svoju Fresh kartu. Pri každom nákupe získajú jednopercentnú zľavu a ich bloček je automaticky zaregistrovaný do bločkovej lotérie. „Minulý týždeň cez našu registráciu vyhralo šesť ľudí. Je to rekord, zatiaľ sme mali maximálne štyroch výhercov.“ Pripravuje sa aj nová aplikácia, ktorá pomôže pri nakupovaní. Vytvoríte si v nej vlastný nákupný zoznam a dokonca vás dokáže upozorniť, ak niečo zabudnete kúpiť.“
FRESH v Eperii

FRESH v Eperii

28.09.2021

Nový koncept FRESH Plus Supermarket ponúka zákazníkom čerstvé, kvalitné a zdravé potraviny.

PREŠOV. Sieť potravín FRESH neustále napreduje a okrem vždy zdravých a kvalitných potravín ponúka svojim zákazníkom aj modernizáciu svojich prevádzok, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Jednou z nich je aj novootvorený FRESH Plus Supermarket, ktorý sa nachádza v obchodnom centre Eperia v Prešove.
Komfortné nakupovanie

Komfortné nakupovanie

28.09.2021

Od piatku môžu zákazníci navštevovať plne modernú prevádzku FRESH potravín v obchodnom centre Eperia na sídlisku Sekčov.

Na ploche 777 metrov štvorcových sa nachádza široký sortiment čerstvého ovocia a zeleniny, pečiva, mäsa, mäsových výrobkoch, ale aj ďalších produktov, takže zákazníkom ponúka úplný komfort pri nakupovaní a vyberať si môžu približne z 11-tisíc položiek. Pri projektovaní sa dbalo na súčasné trendy dizajnu a s rešpektovaním životného prostredia.

„Je to veľmi pekná prevádzka, to asi uvidia všetci, ale je to aj také optimálne riešenie, ani veľa nenachodím a nakúpim všetko. Hlavne sa snažíme o dokonalý servis, to znamená, aby nám nevypadával tovar a aby bol vždy vo veľmi dobrých cenách, na to dbáme,“
vysvetlil výkonný riaditeľ Jaroslav Fotul.

Prevádzku zákazníci nájdu na prízemí obchodného domu a navštíviť ju môžu denne od 9. do 21. hodiny.

Dôraz na zdravé potraviny

Dôraz na zdravé potraviny

24.09.2021

Jednými z priorít, ktorými sa vyznačujú prevádzky potravín, sú hlavne zdravšie potraviny aj v BIO kvalite a poctivý prístup.

„Dôraz kladieme na zdravšie potraviny. Snažíme sa mať čo najviac zdravých potravín, to znamená, že rozširujeme aj sortiment BIO potravín, v tom rozumieme klasický sortiment, ale aj ovocie, zeleninu a pečivo,“
povedal Fotul.

V supermarkete sa nachádza aj pekáreň, ktorá zabezpečuje zákazníkom niekoľko druhov vždy čerstvého pečiva.

Komfort aj pomocou aplikácie

Komfort aj pomocou aplikácie

24.09.2021

Okrem moderného dizajnu potraviny FRESH napredujú aj vo vernostných programoch pre zákazníkov.

Pre členov klubu platí okamžitá jednopercentná zľava z nákupu, ale využiť môžu aj množstvo súťaží a ďalších výhod. Navyše sa členovia môžu tešiť aj na novú aplikáciu, ktorá pomôže zákazníkom pri nakupovaní. Vytvárať si v nej budú môcť nákupné zoznamy a upozorniť ich má aj na tovar, ktorý zabudnú nakúpiť. Momentálne vývoj aplikácie finišuje a na jej spustenie sa zákazníci môžu tešiť už na prelome tohto roka.

Nový Supermarket Fresh Plus

Nový Supermarket Fresh Plus

28.09.2021

Kávička priamo v predajni, samoobslužné pokladne či pohodlné parkovanie Vám dozaista spríjemnia nakupovanie v centre Košíc.

KOŠICE. Od 30. novembra majú Staromešťania ale aj všetci obyvatelia mesta k dispozícii v poradí už 29. Supermarket Fresh Plus na Slovensku. Moderná predajňa sa nachádza na Strojárenskej ulici, v priestoroch Rezidencie pri radnici.

Ako uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul počas slávnostného otvorenia, to, že nový supermarket vznikol na tomto mieste, nie je náhoda.

„Ten kto pozná Košice a ich centrum, vie, že v tejto časti mesta väčšie potraviny dlhodobo chýbali. Situácia sa ešte viac zhoršila po zatvorení iného supermarketu na Hlavnej ulici. Tunajší ľudia boli preto nútení za nákupmi dochádzať. Otvorenie nášho supermarketu prinesie všetkým zákazníkom zaslúžený komfort pri nákupoch, no ponúkne ešte o čosi viac,“ naznačil výkonný riaditeľ.

Pri pokladniach ušetríte čas

Pri pokladniach ušetríte čas

28.09.2021

Novinkou sú štyri samoobslužné pokladne, ktoré sa neskôr rozšíria aj do ďalších supermarketov.

“Neustále inovujeme, a preto je každá naša nová predajňa o kúsok lepšia ako tá predchádzajúca. Na tejto prevádzke sme prvýkrát nainštalovali štyri samoobslužné pokladne, ktoré zákazníkom skrátia čas strávený pri pokladni. Riadim sa heslom, že veci buď napredujú, alebo upadajú, nič nie je nemenné. To je možno dôvod, prečo nenájdete dva úplne rovnaké Superamarkety Fresh Plus,” vysvetlil riaditeľ.

Ďalšou novinkou je skvelá káva z čerstvo namletých kávových zŕn, ktorú si môžu zákazníci zakúpiť za pár centov priamo počas nákupu.

Najnovšia predajňa ponúkne už tradične aj široký výber ovocia, zeleniny, čerstvých mäsových výrobkov, najširší sortiment BIO produktov, ekologickej drogérie a farmárskych výrobkov.

Nový pult a pečivo s výraznejšou chuťou

Nový pult a pečivo s výraznejšou chuťou

28.09.2021

Ako však doplnil Miroslav Labaš ml. z oddelenia reklamy a marketingu, v tejto predajni je okrem štandardnej ponuky pripravený tiež sortiment mäsového a lahôdkového pultu.

V našich supermarketoch sme doteraz lahôdkový pult nemali, no naši zákazníci oň prejavili záujem vo svojich podnetoch. Preto sme sa rozhodli zriadiť ho tu. Pre zákazníkov sú tak pripravené napríklad čerstvé nakladané olivy, syry, či majonézové šaláty,“ predstavil časť ponúkaného sortimentu Miroslav Labaš ml.

Upozornil aj na široký výber pečiva, ktoré sa pečie priamo v predajni. Nejde pritom o dopekanie mrazeného polotovaru. V tejto predajni je totiž využitá technológia pečenia, pri ktorej sa pečivo vyrába z chladeného cesta, vďaka čomu si zachováva výraznú chuť a čerstvosť dlhšie.

Z ľudia centra chodili za nákupmi na okraj mesta

Z ľudia centra chodili za nákupmi na okraj mesta

28.09.2021

O tom, že supermarket v centre roky chýbal, svedčia zákazníci, ktorí prišli hodinu pred otvorením jeho brán. Medzi prvými zákazníkmi bola aj pani Jarmila, ktorá býva na Komenského ulici.

Aj keď bývame v centre, za nákupmi sme museli chodiť do obchodných centier na okraj mesta. Vozil ma tam syn autom. Teraz sa to zmení. Prešla som sa po predajni a veľmi sa mi páči priestor ale aj výber tovaru,“ prezradila staršia pani počas svojho prvého nákupu v supermarkete na Strojárenskej.

Do novej predajne si prišiel nakúpiť aj Ján. „Nevedel som, že sa tu má niečo otvárať. Som milo prekvapený. Samozrejme, potraviny Fresh poznám z obchodných domov Merkúr a Lipa, kde chodíme. Tu ma prekvapil lahôdkový pult, ktorý som hneď navštívil. Myslím, že predajňa môže byť zaujímavá nie len pre miestnych obyvateľov ale aj ľudí, ktorí v centre pracujú alebo aj pre školákov,“ povedal Košičan.

Tomu sa pozdáva riešenie podzemného parkovania pre zákazníkov. Tu je pre nich pripravených 20 parkovacích miest, ktoré je možné využiť na 45 minút bezplatne.

Rekordný nával zákazníkov a Mikulášske prekvapenie

Rekordný nával zákazníkov a Mikulášske prekvapenie

28.09.2021

Návštevnosť novootvotenej prevádzky FRESH plus prekonal všetky naše očakávania a preto sme sa rozhodli pre zákazníkov pripraviť ešte ďalšie Mikulášske prekvapenie.

Už tento štvrtok 6.12. máme pre našich najmenších návštevníkov pripravený program, na ktorom bude rozdávať darčeky Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Poponáhľajte sa a neodídete naprázdno. “dodáva na záver Miroslav Labaš ml.

Mikuláša môžete stretnúť tento štvrtok 6.12. od 14:00 do 19:00 na predajni FRESH Plus Strojárenská.

Fresh na Aničke

Fresh na Aničke

28.09.2021

Má vlastnú pekáreň a rozšírený sortiment farmárskych a bio výrobkov. Sieť obchodov Fresh sa rozrastá aj v novom roku. Prvým otvoreným je supermarket Fresh Plus Anička, ktorý je neprehliadnuteľný už od cesty.

V poradí dvadsiaty siedmy supermarket na východe a dvadsiaty druhý v Košiciach vznikal tri mesiace. Je umiestnený v novej budove a z hľadiska veľkosti sa zaraďuje k stredným. „Zákazníci si tu nakúpia na 560 metroch štvorcových. K dispozícii majú aj stánok s novinami a tabakom. Čoskoro pribudne aj lekáreň,“ vyratúva výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul. Od hlavnej cesty je skutočne neprehliadnuteľný. Komfortne sa doň dostanete hromadnou dopravou, ale aj autom. Pred obchodom vzniklo 42 nových parkovacích miest. „Mimoriadne nás teší lokalita pri parku Anička. Jednak tu doteraz žiadny Fresh nebol, ale je to výhodné aj pre ľudí, ktorí sa chodia na Aničku poprechádzať alebo si zašportovať. Z behu si môžu prísť pohodlne nakúpiť. „
Čerstvosť je základ

Čerstvosť je základ

28.09.2021

Nový supermarket Fresh Anička má prívlastok Plus. To znamená, že v ňom nájdete rozšírený sortiment zdravých potravín. Okrem čerstvej zeleniny a ovocia, nevynímajúc aj exotickejšie druhy, pohodlne nakúpite aj mliečne výrobky, dokonca aj tie bez laktózy alebo vyrobené bez živočíšnych zložiek. „Máme tu vlastnú pekáreň. Naši zákazníci na pultoch nenájdu nič dopečené zo zmrazeného polotovaru, všetko je vynikajúce a čerstvé,“ hovorí Fotul.

To znamená, že v ňom nájdete rozšírený sortiment zdravých potravín. Okrem čerstvej zeleniny a ovocia, nevynímajúc aj exotickejšie druhy, pohodlne nakúpite aj mliečne výrobky, dokonca aj tie bez laktózy alebo vyrobené bez živočíšnych zložiek. „Máme tu vlastnú pekáreň. Naši zákazníci na pultoch nenájdu nič dopečené zo zmrazeného polotovaru, všetko je vynikajúce a čerstvé,“ hovorí Fotul.
Všetko pod jednou strechou

Všetko pod jednou strechou

28.09.2021

V chladených pultoch nájdete široký sortiment mäsa a mäsových výrobkov, ale aj veľký výber farmárskych potravín, ako je čerstvé domáce maslo alebo tvaroh.

Keď váš školák zabudne na chýbajúci zošit, pohodlne mu ho tu kúpite, rovnako ako čistiace prostriedky alebo granuly pre psa. „Naším cieľom je, aby sme mali pod jednou strechou všetko, čo potrebuje priemerná domácnosť a vo výbornej kvalite.“ Fresh Plus Anička je otvorený denne od 7.00 do 21.00 hod.
Výhodná Fresh karta

Výhodná Fresh karta

28.09.2021

V prípade potreby vám poradí 26 zamestnancov. Či si môžete kúpiť svoj obľúbený výrobok so zľavou, vás zas budú informovať LED obrazovky.

Ešte viac výhod budú mať zákazníci, ktorí sa prihlásia do vernostného systému a použijú svoju Fresh kartu. Pri každom nákupe získajú jednopercentnú zľavu a ich bloček je automaticky zaregistrovaný do bločkovej lotérie. „Minulý týždeň cez našu registráciu vyhralo šesť ľudí. Je to rekord, zatiaľ sme mali maximálne štyroch výhercov.“ Pripravuje sa aj nová aplikácia, ktorá pomôže pri nakupovaní. Vytvoríte si v nej vlastný nákupný zoznam a dokonca vás dokáže upozorniť, ak niečo zabudnete kúpiť.“
FRESH v Eperii

FRESH v Eperii

28.09.2021

Nový koncept FRESH Plus Supermarket ponúka zákazníkom čerstvé, kvalitné a zdravé potraviny.

PREŠOV. Sieť potravín FRESH neustále napreduje a okrem vždy zdravých a kvalitných potravín ponúka svojim zákazníkom aj modernizáciu svojich prevádzok, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Jednou z nich je aj novootvorený FRESH Plus Supermarket, ktorý sa nachádza v obchodnom centre Eperia v Prešove.
Komfortné nakupovanie

Komfortné nakupovanie

28.09.2021

Od piatku môžu zákazníci navštevovať plne modernú prevádzku FRESH potravín v obchodnom centre Eperia na sídlisku Sekčov.

Na ploche 777 metrov štvorcových sa nachádza široký sortiment čerstvého ovocia a zeleniny, pečiva, mäsa, mäsových výrobkoch, ale aj ďalších produktov, takže zákazníkom ponúka úplný komfort pri nakupovaní a vyberať si môžu približne z 11-tisíc položiek. Pri projektovaní sa dbalo na súčasné trendy dizajnu a s rešpektovaním životného prostredia.

„Je to veľmi pekná prevádzka, to asi uvidia všetci, ale je to aj také optimálne riešenie, ani veľa nenachodím a nakúpim všetko. Hlavne sa snažíme o dokonalý servis, to znamená, aby nám nevypadával tovar a aby bol vždy vo veľmi dobrých cenách, na to dbáme,“
vysvetlil výkonný riaditeľ Jaroslav Fotul.

Prevádzku zákazníci nájdu na prízemí obchodného domu a navštíviť ju môžu denne od 9. do 21. hodiny.

Dôraz na zdravé potraviny

Dôraz na zdravé potraviny

24.09.2021

Jednými z priorít, ktorými sa vyznačujú prevádzky potravín, sú hlavne zdravšie potraviny aj v BIO kvalite a poctivý prístup.

„Dôraz kladieme na zdravšie potraviny. Snažíme sa mať čo najviac zdravých potravín, to znamená, že rozširujeme aj sortiment BIO potravín, v tom rozumieme klasický sortiment, ale aj ovocie, zeleninu a pečivo,“
povedal Fotul.

V supermarkete sa nachádza aj pekáreň, ktorá zabezpečuje zákazníkom niekoľko druhov vždy čerstvého pečiva.

Komfort aj pomocou aplikácie

Komfort aj pomocou aplikácie

24.09.2021

Okrem moderného dizajnu potraviny FRESH napredujú aj vo vernostných programoch pre zákazníkov.

Pre členov klubu platí okamžitá jednopercentná zľava z nákupu, ale využiť môžu aj množstvo súťaží a ďalších výhod. Navyše sa členovia môžu tešiť aj na novú aplikáciu, ktorá pomôže zákazníkom pri nakupovaní. Vytvárať si v nej budú môcť nákupné zoznamy a upozorniť ich má aj na tovar, ktorý zabudnú nakúpiť. Momentálne vývoj aplikácie finišuje a na jej spustenie sa zákazníci môžu tešiť už na prelome tohto roka.