Kariéra

Obsadzované pozície

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na:

personalne@labas.sk

Skladník - polohovanie tovaru - práca s VZV

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Košice
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): 990 - 1 800 EUR/mesiac

990€ + výkonnostná odmena + príplatky za prácu cez víkend a nadčas. Priemerná hrubá mzda 1600€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyzdvihnutie paliet s prijatým tovarom, ich odvezenie (na vysokozdvižnom vozíku)a správne zaevidovanie do regálov vo veľkosklade
Obsluha vysokozdvižného vozíka za účelom presúvania tovarových položiek zo zakladacích pozícií do expedičných pozícií za účelom ďalšej manipulácie
Zodpovednosť za zverené pracovné prostriedky a vykonávanie kontroly, že váš ručný skener - Hand held aj vysokozdvižný vozík fungujú správne a hlásenie akýchkoľvek problémov či porúch
Dodržiavanie všetkých bezpečnostných nariadení, týkajúcich sa obsluhy vysokozdvižného vozíka, vyplývajúcich z absolvovaného školenia na jeho obsluhu
Starostlivosť o pridelený úsek v sklade a kontrola dátumov exspirácii na tovarových položkách v mesačnom intervale

Zabezpečujeme pranie a prenájom pracovného oblečenia pre maloobchodné prevádzky a veľkosklad

Práca na 3 zmeny, práca aj cez víkend a sviatky
Odmena za dochádzku 50€
Odmena za zaškoľovanie 15€/deň
Odmena za výpomoc na inom oddelení

Zamestnanecké výhody, benefity

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
Program zdravotných benefitov
Odmena za doporučenie nového zamestnanca
Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
Vianočná odmena
Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
Divadelná lóža

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: personalne@labas.sk
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zdravotný preukaz
Veľmi dobrý zdravotný stav
Fyzická zdatnosť
Dôslednosť, precíznosť
Bezúhonnosť
Chuť pracovať

Mzdové podmienky (brutto)

990 - 1 800 EUR/mesiac

Inzerujúca spoločnosť

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: bez uvedenia
E-mail: poslať životopis

Zoznam pracovných miest

Prevádzkový manažér
Mzdové podmienky (brutto): 1 060 EUR - 2 400 eur/mesiac

Finančný kontrolór
Mzdové podmienky (brutto): 1 500 EUR - 2 000 eur/mesiac

Účtovník/Účtovníčka
Mzdové podmienky (brutto): 1 050 EUR - 1 450 eur/mesiac

Zámočník - práca na 1 zmenu
Miesto práce:Košice
Termín nástupu: dohodou
Mzdové podmienky: 1 000 EUR/mesiac Základná hrubá mzda 1000€ + mesačné odmeny až do výšky 200€

Elektro - údržbár - práca na 1 zmenu
Mzdové podmienky (brutto): 1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda 1000€ + mesačné odmeny až do výšky 300€

Mzdové podmienky (brutto): 990 - 1 800 EUR/mesiac 880€ + výkonnostná odmena + príplatky za prácu cez víkend a nadčas. Priemerná hrubá mzda 1600€

Upratovačka - 6h úväzok
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto): 570 - 600 EUR/mesiac

Závozník
Závozník
Mzdové podmienky (brutto): 880 - 1 300 EUR/mesiac Priemerná hrubá mzda 1070€