Blog

Rady a tipy

Systém EMA využíva už 100 našich partnerov

Pre prevádzky, ktoré sa EMU rozhodli využívať, ponúka tento systém hneď niekoľko benefitov. Prvým je analýza údajov, vďaka ktorej umožňuje vygenerovať automatické objednávky. S nastavením minimálnych a maximálnych stavov zásob a na základe ďalších logistických údajov sa tak vygeneruje optimálny návrh objednávky, ktorý je možné pred odoslaním zmeniť. Takýmto spôsobom objednávania je možné dosiahnuť optimálne skladové zásoby a mať v ponuke len predajný sortiment. Vďaka systému EMA je maličkosťou aj cenotvorba a definovanie vlastných akcií s dátumovým ohraničením.

Taktiež je možné nastaviť ceny vo Fresh letáku jednoduchým importom akciových cien zo súboru, čím vedúci prevádzky ušetrí niekoľko hodín zdĺhavej práce. Pri vedení prevádzky je kľúčovým faktorom, ktorý má vplyv na úspešnosť podnikania, aj dôvera a lojalita zákazníkov. EMA poskytuje aj vernostný systém, ktorý prispieva k častejším nákupom a zároveň prináša veľkú príležitosť na zvyšovanie tržieb.

Ďalším benefitom využívania tohto systému je jednoduchá, presná, rýchla a prehľadná inventúra, ktorú zjednodušuje čítačka čiarových kódov.

Systém EMA neustále zlepšujeme a o vývoji a zavádzaní nových funkcií našich partnerov vždy včas informujeme. O výhodách tohto systému nás presvedčili aj názory samotných podnikateľov, našich partnerov, ktorí EMU využívajú: „Systém robí takmer všetko za mňa a zároveň mám istotu, že je všetko pod ochranou.“ tvrdí jeden z opýtaných. Tento názor zdieľa aj majiteľka predajne v Partizánskom: „Pre značku Fresh sme sa rozhodli v čase, keď sme hľadali hlavného dodávateľa, ktorý by nám dokázal dodávať všetok tovar. Hlavnou myšlienkou bolo to, aby sme nemuseli hľadať jednotlivých dodávateľov pre rôzne výrobky. Labaš nám vyšiel ako najoptimálnejšie riešenie. Prevádzku vlastníme od júla roku 2019 a so systémom EMA sme veľmi spokojní. V čase, keď sme otvárali prevádzku, sme systém nemali. Z osobnej skúsenosti teda viem povedať, že som strávila dva týždne naskladňovaním tovaru, čo bolo niečo neskutočné. Celé dni som trávila za počítačom. Musím tiež podotknúť, že pri aplikácii nového systému boli všetci veľmi ochotní. V priebehu dvoch dní som mala naskladnený všetok tovar a dnes mám naskladnenie vyriešené dvomi klikmi, nemusím byť ani fyzicky na prevádzke.“

Sme veľmi radi, že tieto výhody objavuje čoraz viac našich partnerov, ktorí prenechali zdĺhavú prácu práve efektívnemu systému EMA.

Systém EMA využíva už 100 našich partnerov

Zoznam článkov

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?