Blog

Aktuality o spoločnosti

Pomáhame ľudom zasiahnutých vojnou na Ukrajine

Zvykne sa hovoriť, že sily spájame predovšetkým v ťažkých časoch. V prípade nepokojov na Ukrajine sa toto tvrdenie znásobilo. Za celú spoločnosť sme vďační za vlnu spolupatričnosti, ktorú prejavili naši dodávatelia či zákazníci. Každý deň nám od vypuknutia konfliktu zvoní telefón a horí emailová schránka nielen s prosbami o pomoc, ale aj s ponukami na poskytnutie tovaru alebo inej humanitárnej pomoci.

Aj vďaka našej dlhoročnej spolupráci so spoločnosťou Úsmev ako dar sa nám tak od vypuknutia nepokojov pravidelne darí vypravovať autá pomoci priamo do Užhorodu. Kamióny plníme potravinami, ktoré na Ukrajine akútne potrebujú a zdravotníckym materiálom. Jedinečnosť našej pomoci spočíva v tom, že tovar, ktorý prepravíme cez hranice neputuje do neznáma ale priamo ľuďom, ktorí ho potrebujú a okamžite spotrebujú. Cieľom takejto formy pomoci je cielene a transparentne dodať potraviny a ďalší základný tovar obyvateľom Ukrajiny.

Dianie na Ukrajine v našej spoločnosti pozorne sledujeme a vnímame silnú potrebu pomáhať ľuďom, ktorí museli opustiť svoje domovy so strachom o vlastný život. Sme hrdí, že sa nám dnes v spolupráci s našimi partnermi podarilo vypraviť ďalšie 4 kamióny pomoci naplnené tým, čo na Ukrajine akútne potrebujú.

Ďakujeme všetkým našim kolegom - hrdinom. Predovšetkým tým, ktorí neváhajú a sadajú za volant. Janko, náš kolega, ktorý vypravil prvý kamión do Užhorodu nás vždy pri nakladaní ďalších áut prekvapuje svojou pozitivitou a odhodlaním. Sme pyšní, že v našej spoločnosti pracujú empatickí ľudia s chuťou a silou pomáhať tým, ktorí to teraz akútne potrebujú.


Pomáhame ľudom zasiahnutých vojnou na Ukrajine

Zoznam článkov