Blog

Aktuality o spoločnosti

Prvé miesto v prieskume Advantage Group International

Obhájili sme prvenstvo

V nedávnom prieskume spoločnosti Advantage Group International sme opäť obhájili prvenstvo medzi najväčšími dodávateľmi potravín a non-food produktov na Slovensku za rok 2023. Tento úspech nás nielen potešil, ale nám aj potvrdil, že sme na správnej ceste k poskytovaniu najvyššej kvality služieb.

Spoločnosť Advantage Group International hodnotila 10 najväčších obchodných reťazcov s potravinami v 5 kľúčových kategóriách: všeobecné hodnotenie, partnerstvo, exekúcia, reputácia a vízia.

V rámci týchto kategórií sme boli hodnotení v ďalších 28 aspektoch, ako je prognózovanie, dodržiavanie dohôd, kompetentnosť personálu, udržiavanie vzájomne profitabilného biznisu, podpora strategických cieľov, budovanie dôvery, efektívnosť komunikácie, logistika, optimalizácia sortimentu, riadenie kategórií, dostupnosť produktov, tvorba akcií a pod.

Prieskum nezahŕňal len naše obchodné aktivity ale aj logistický reťazec, činnosti v predajniach a veľkoobchode, spolu s celkovým vnímaním našej spoločnosti, jej víziou a stratégiou. To jasne ukazuje, že sme sa podrobili komplexnému hodnoteniu vo všetkých oblastiach nášho podnikania.

Za výborné výsledky ďakujeme celému tímu našich kolegov. Ich nasadenie, lojalita a profesionálny prístup nám pomáhajú udržiavať pozíciu lídra na slovenskom trhu a zároveň rozvíjať hodnotné vzťahy s dodávateľmi.

Sme hrdí na to, že sme spoľahlivým partnerom v oblasti veľkoobchodu s potravinami, a že sme spoločne dosiahli tento výnimočný úspech.


Prvé miesto v prieskume Advantage Group International

Zoznam článkov