Blog

Aktuality o spoločnosti

Slávnostne otvárame nový supermarket FRESH Plus

FRESH Plus ďalej expanduje a my sme hrdí, že aj tento rok našich zákazníkov v Košiciach potešíme v poradí už 33. predajňou, ktorú otvárame už tento piatok 27.05.2022. Zákazníci v moderných priestoroch nájdu produkty vysokej kvality, lokálne produkty, široký BIO sortiment, čerstvé ovocie a zeleninu ale aj potraviny vhodné pre ľudí s potravinovými alergiami.

33. supermarket FRESH Plus otvárame na známom košickom sídlisku KVP. Nová predajňa sa tak stala súčasťou projektu Byty Veža Euphoria, ktoré ponúka mestské bývanie s vysokým štandardom zohľadňujúce požiadavky zákazníka dnešnej doby. Zvyšujúce sa požiadavky na bývanie idú ruka v ruke so zvyšujúcimi sa požiadavkami na kvalitu potravín. Preto nielen obyvatelia bytového komplexu ale aj ostatní obyvatelia sídliska nájdu v moderných priestoroch predajne svoje obľúbené bio výrobky, čerstvosť priamo od slovenských pestovateľov či neodolateľnú vôňu pečiva z našej vlastnej pekárne.

Technológie & ekológia

Predajňa s rozlohou 815 m2 je zariadená v najmodernejších štandardoch, nechýbajú samoobslužné pokladne, ekologické zariadenia ako uzatvárateľné vitríny, ktoré minimalizujú tepelné straty a LED osvetlenie. Opäť potvrdzujeme, že dôraz kladieme nielen na zdravšie potraviny ale aj na ekológiu používaním moderných a úsporných technológií, často nad rámec zákona a povinných noriem.

Kvalitné potraviny predovšetkým od lokálnych výrobcov

„Nie je umenie predávať trvanlivý sortiment, umením je predávať čerstvý tovar, a to si ako veľkoobchod s potravinami, ktorý pôsobí vo sfére maloobchodu od začiatku uvedomujeme,“ tvrdí Ing. Martin Kozák, výkonný riaditeľ spoločnosti LABAŠ s.r.o. V predajni FRESH Plus si zákazníci budú môcť vybrať medzi ovocím a zeleninou od slovenských farmárov a pestovateľov, bio kvalitou či dovezenými konvenčnými potravinami. Voľba ostane na zákazníkovi, ktorý si z dostupnej ponuky bude môcť každý deň vyberať.

Novootvorená predajňa svojich zákazníkov poteší doposiaľ najširším bio sortimentom, ktorý zo skúseností obľubujú predovšetkým mladé rodiny, ktoré pre svoje deti hľadajú kvalitné a zdravé potraviny. Predajňa poskytuje priestor pre rozšírenie obslužného pultu s mäsom či vlastnej pekárni, v ktorej sa pečivo bude piecť z chladených surovín a nie mrazených, vďaka čomu si pečivo zachováva výraznú chuť a čerstvosť dlhší čas. Samozrejmosťou je aj široký výber pečiva v bio kvalite.

Pre zákazníkov sme pripravili dostatok parkovacích miest, ktoré sú z časti tvorené zatrávňovacou dlažbou.

To všetko uzatvára moderný dizajn a celková atmosféra predajne, ktorá robí z nakupovania príjemne strávený čas.

Nakupovanie s 20 % zľavou

Počas slávnostného otvorenia 27.05.2022 si zákazníci užijú nakupovanie s 20% zľavou na celý sortiment okrem tabakových výrobkov a vybraných výrobkov v LA PRESS.


Slávnostne otvárame nový supermarket FRESH Plus

Zoznam článkov