Blog

Aktuality o spoločnosti

Rozprávkový Deň detí v ZOO v Košiciach

Ako sme si tento deň užili?

Posledná júnová nedeľa bola oslavou toho najkrajšieho sviatku v roku – Dňa detí. Vedenie spoločností Labaš a Potraviny FRESH si pre svojich zamestnancov a ich ratolesti pripravilo zaujímavý program, ktorý sa odohrával v ZOO v Košiciach.

Detí tak okrem pripravených atrakcií čakalo aj takmer 250 druhov zvieratiek. A o tom, že deti zoologické záhrady milujú snáď nikto nepochybuje. Natešené detské tváre sme tak videli už pri vstupe do ZOO.

Program otvoril moderátor tesne pred obedom. To už v ZOO boli takmer všetci a netrpezlivo čakali na hlavný program. Medzitým sa však deti mohli zapojiť do pripravených súťaží alebo si užiť skákacie hrady, maľovanie na tvár, modelovanie balónov, či drevený kolotoč. O zábavu sa medzi tým na pódiu postaralo Divadlo Cililing, ktoré pobavili nielen deti, ale aj nás dospelých. Celú atmosféru dotvárali maskoti, s ktorými sa deti, ale aj niektorí dospelí neváhali odfotiť.

Čerešničkou celého programu bol však detský spevácky idol Miro Jaroš. Vďaka nemu vraj deti začínajú poslúchať, ale to potvrďte Vy, rodičia.smiley Každopádne tie iskry v očiach detí pri príchode Mira lietali celou ZOO. Aj malý Jakub, ktorý sedel na lavičke hneď vedľa mňa, nadšene kričal: Ja som tvoj kamoš, Miro.“ Viac ako hodinu sa teda rodičia o deti starať nemuseli. Ich úlohu hravo prevzal Miro. A mnohé piesne si potajomky spievali aj dospelí. Určite to poznáte, keď Vám je pieseň úplne známa, prehráva sa Vám v mysli text a ústa sa jemne pootvárajú, hoci sa snažíte zachovať si pevný výraz.cool Bolo fajn sledovať, ako sa bavia nielen najmenší.

Po rozlúčke s Mirom rozprávkový deň pokračoval krstom zvieratka. Náš marketingový riaditeľ sa za celú spoločnosť stal krstným otcom evolučne najstaršieho vtáka na zemi, plameniaka. Jeho ružové sfarbenie dokáže ohúriť každého. Pripomína nám, že v niektorých situáciách je celkom fajn, pozerať sa na svet cez ružové okuliare. Keďže sme krstili dámu, vybrali sme pre ňu meno Emily, ktoré symbolizuje pracovitosť a usilovnosť.

Program ďalej pokračoval súťažami a taktiež kúzelníkom, ktorý nemôže chýbať na žiadnej dobrej párty.

Vždy si pri plánovaní podujatí alebo osláv prajeme, aby nám vyšlo počasie, a to naše bolo ukážkové letné, priam až tropické. Je málo osláv, kedy sa niečo nepokazí, ale teraz s poklopkaním na drevo, to povedať môžeme. A preto sa na Vás a Vaše deti tešíme opäť o rok. A vedeniu ďakujeme za príjemne strávenú nedeľu.

Rozprávkový Deň detí v ZOO v Košiciach

Zoznam článkov