Blog

Aktuality o spoločnosti

Tento rok sme slávnostne otvorili už druhú predajňu FRESH Plus

Rok 2022 preveril kondíciu všetkých firiem na Slovensku. Medziročná zmena inflácie sa vyšplhala na dvojciferné čísla a všetci sa s touto skutočnosťou učíme žiť, nevynímajúc našu spoločnosť. Sme však hrdí, že aj napriek nepriaznivej situácii sa nám tento rok podarilo otvoriť ďalšiu, v poradí 34. prevádzku FRESH Plus, tentokrát v obci Ľubotice.

Predajňa síce patrí medzi najmenšie predajne značky FRESH Plus, avšak na predajnej ploche vyše 470 m2 nájdu zákazníci všetko čo potrebujú, predovšetkým potraviny vysokej kvality, produkty od lokálnych výrobcov či pestovateľov a potraviny v BIO kvalite.

34. supermarket FRESH Plus sa pre verejnosť slávnostne otvoril 02.12.2022 o 11. hodine a všetkých zákazníkov sme v deň otvorenia potešili jedinečnou zľavou vo výške 20 % takmer na celý sortiment.

Technológie & ekológia

Predajňa je vybavená fotovoltaickými panelmi, ktoré spadajú do kategórie obnoviteľných zdrojov energie. S cieľom prispievať k zmene života v mestách na udržateľnejší a príjemnejší, sme sa rozhodli na tejto predajni strechu zasypať štrkom, čo prispeje k minimalizovaniu negatívnych aspektov na životné prostredie. Ak by sme sa pozreli bližšie práve na štrkový zásyp na streche, ten má pozitívny vplyv na celkový tepelný komfort, čo je oceniteľné najmä v letných mesiacoch počas horúčav, a dokáže si vynikajúco poradiť s poveternostnými vplyvmi. A hoci plní v prvom rade ochrannú funkciu tepelno-izolačnej vrstvy a hydroizolácie pred slnečným žiarením a vetrom, rozhodne nezanedbateľný je aj jej estetický efekt.

V predajni je zákazníkom k dispozícii automat na zálohovanie vratných obalov, ktorý je povinným štandardom v každej FRESH Plus predajni.

V predajni sa nachádza LED osvetlenie a ekologické zariadenia ako uzatvárateľné vitríny, ktoré dokážu minimalizovať tepelné straty.

Robíme všetko pre kvalitu potravín

Novootvorená predajňa svojich zákazníkov poteší dostatočne širokým BIO sortimentom, čerstvým ovocím a zeleninou a voňavým pečivom z vlastnej pekárne. V novej predajni má svoje miesto aj široký mäsový pult s ponukou bravčového, hydinového, hovädzieho mäsa, ale aj rôznych druhov sezónnych špecialít a mäsových výrobkov.

Dostatok parkovacích miest, výhodná poloha, moderný dizajn predajne a kvalitný sortiment budú pridanou hodnotou každého nákupu.


Tento rok sme slávnostne otvorili už druhú predajňu FRESH Plus

Zoznam článkov