Blog

Všetky články

11. reprezentačný ples Labaš sa niesol v duchu dobročinnosti

Plesovú sezónu v Košiciach uzavrel v sobotu 18.02.2023 v poradí 11. reprezentačný ples LABAŠ v priestoroch GES v Košiciach.

Symbolickým úderom na gong ho otvoril výkonný riaditeľ, Martin Kozák spolu s moderátorom večera, Mariánom Čekovským. Na plese sa stretlo vyše 130 hostí, medzi ktorými boli zamestnanci spoločnosti, dodávatelia, obchodní partneri a naši odberatelia.

Program plesu otvorilo tanečné vystúpenie detí z Tanečného štúdia Adriany Vrbovej, Tanec v srdci, srdce v tanci, po ktorom nasledovalo prvé tanečné kolo, ktoré zrejme nevynechal ani jeden pár. Na parkete sme pozorovali dámy v krásnych róbach a sem tam aj dobrého tanečníka. :-D Skupina Abracadabra to hneď pri prvom kole dobre roztočila a po 40 minútach prenechala parket UV Light vystúpeniu.

V sále sa zhasli svetlá a na pár minút sme nespustili oči z perfektného vystúpenia tanečnej zostavy Vertigo. Moderné a dynamické vystúpenie efektne využilo najnovšie svetelné efekty, LED vybavenie a lasery v kombinácii s akrobaciou a tancom, na vytvorenie nezabudnuteľného vizuálneho zážitku. Parket naplnili tajomné bytosti z inej dimenzie – akrobati v špeciálne navrhnutých UV kostýmoch a maskách, ktorí vytvorili pôsobivé farebné obrazce.

Čerešničkou programu boli samozrejme vystúpenia Mariána Čekovského, ktorý nás sprevádzal celým večerom a so svojou skupinou vystúpil hneď dvakrát.

Zábavný program prebiehal počas večera súbežne na dvoch poschodiach. Na prízemí v priestoroch GESTO sa hostia mohli fotiť pri fotostene či oddychovať pri ochutnávaní piva, skvelého vína či noviniek zo sveta kávy.

Sme radi, že sa do programu ochutnávok nadšene zapojili aj naši dodávatelia. Zástupcovia spoločnosti Plzeňský prazdroj učili hostí, ako správne čapovať pivo, a ako rozoznať dobré pivo od toho najlepšieho, someliérka z vinárstva Grand Bari predstavila ich horúce novinky a čo to zo sveta kávy sa hostia dozvedeli aj od zástupkyne z Lór. V priestoroch GESTA sa nám tak podarilo vytvoriť oddychovo zábavnú zónu, v ktorej sa miešali skvelé vône kávy, piva, vína či sektov Hubert. To, že si tu každý labužník prišiel na svoje, je určite jasné.

Program plesu vyvrcholil žrebovaním tomboly. V osudí bolo 490 lístkov a všetkých 16 cien sme odovzdali natešeným výhercom. Kto nevyhral však neostal smutný, nakoľko celý výťažok z tomboly putoval na dobrú vec a podporil benefičný charakter plesu.

Presne o polnoci náš výkonný riaditeľ odovzdal zástupcovi Spoločnosti detskej onkológie v Košiciach šek na sumu, ktorá prekonala naše prvotné očakávania. Ešte pred pozývaním hostí sme si na marketingovom oddelení stanovili nie skromný cieľ, vyzbierať 20 tisíc eur, čo znamenalo, že by sme museli vyzbierať minimálne dvakrát toľko, ako na poslednom plese. Ciele nás sprevádzajú celým životom a vďaka nim dostávajú naše činy zmysel, máme pocit sebanaplnenia a sebarealizácie. Presne tento pocit nás zaplavil, keď sme mohli o polnoci vypísať šek na sumu 25 000 eur.

O to šťastnejší sme, že sa nám deň po konaní plesu podarilo odovzdanú sumu navýšiť o ďalších 2 000 eur. Po milom telefonáte od nášho obchodného partnera, ktorý sa plesu zúčastnil, sme sa rozhodli považovať náš 11. ples Labaš za veľmi úspešný. Ples inšpiroval k pomoci mnohých a splnil tak stanovený cieľ, pomôcť deťom chorým na rakovinu.

Celý výťažok z plesu bol odovzdaný Spoločnosti detskej onkológie Košice, ktorá z vyzbieranej sumy 27 000 nakúpi predovšetkým špeciálne zdravotnícke stolíky na chirurgické zákroky, vstavaný nábytok predovšetkým do zákrokovej miestnosti, potrebný špeciálny zdravotnícky materiál, liečivá, dezinfekčné a hygienické prostriedky, ovocie, vitamíny a uhradí náklady spojené s ozdravnými pobytmi a tábormi pre deti.

Ďakujeme našim partnerom a sponzorom, ktorí prispievali ešte pred konaním plesu, tým, ktorí svoj príspevok vhádzali do urny, ktorá bola pre tento účel na plese zriadená, prispeli cenou do tomboly alebo sa svojimi výrobkami rozhodli priamo pomôcť deťom liečeným na onkológii. Sme hrdí, že sa do tejto benefičnej akcie nezištne zapojili aj mnohé spoločnosti, ktoré pri oslovení o sponzorský dar do tomboly ani na chvíľu nezaváhali: Envy klinika, Dajana Rodriguez, Bio rezort Zlatý Hýľ, Aquacity Poprad a mnohí ďalší.

Ďakujeme a už dnes sa tešíme na 12. ročník reprezentačného plesu LABAŠ.


11. reprezentačný ples Labaš sa niesol v duchu dobročinnosti

Zoznam článkov

Zakladáme si na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a nebojíme sa prekračovať hranice

Zakladáme si na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a nebojíme sa prekračovať hranice

Zaži východ ako sa patrí! Naši kolegovia ho zažili počas 100 km dlhej trate

Zaži východ ako sa patrí! Naši kolegovia ho zažili počas 100 km dlhej trate

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?