Blog

Všetky články

Koniec domácemu praniu firemného oblečenia

V súčasnom hektickom tempe života sa moderné podniky neustále snažia nájsť nové spôsoby, ako uľahčiť život svojich zamestnancov a zlepšiť celkové pracovné prostredie.

Preto sme sa rozhodli nadviazať spoluprácu so spoločnosťou Lindström, ktorá bude zamestnancom veľkoobchodu LABAŠ a prevádzok FRESH Plus zabezpečovať proces prenájmu a prania pracovných odevov.

Lindström je jednou z popredných textilných servisných spoločností v Európe s vyše 165-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle. Ponúka riešenia pre čistotu a interiérový dizajn priestorov, firemného odevu a ochrany. Lindström, ako prvá spoločnosť v odbore zaviedla a spĺňa najnovšie štandardy systému manažmentu kvality ISO 9001 a normy ochrany životného prostredia ISO 14001.

Prenájom oblečenia sa javí ako moderný a praktický prístup k riadeniu personálu, a to z niekoľkých dôležitých dôvodov:

  • Úspora času a odbremenenie domácností: Naši zamestnanci už nemusia strácať čas nad praním, sušením a žehlením pracovného oblečenia. Týmto spôsobom môžu efektívnejšie investovať svoj čas do aktivít, ktoré im prinášajú radosť.

  • Vždy bezchybné oblečenie: Spolupráca s firmou Lindström zabezpečuje, že naši zamestnanci budú vždy vyzerať profesionálne a upravene. Pravidelná výmena a údržba oblečenia zaručuje, že každý jednotlivý kúsok oblečenia bude v perfektnom stave, čo prispieva k celkovému pozitívnemu dojmu v našich predajniach.

  • Ochrana a hygiena: Vo svete, kde hygiena a ochrana pred rôznymi nečistotami a mikróbmi zohrávajú dôležitú úlohu, je kľúčové, aby mali zamestnanci prístup k čistému a hygienickému oblečeniu. Lindström sa stará nielen o pranie oblečenia, ale aj o jeho dôkladné vydezinfikovanie, čím zabezpečuje bezpečie a pohodu zamestnancov.

Spolupráca s firmou Lindström predstavuje pre našich zamestnancov významnú pridanú hodnotu. Prenájom oblečenia prináša úsporu času, zabezpečuje vždy bezchybné oblečenie, zlepšuje hygienu a zároveň zamestnancom umožňuje viac sa sústrediť na svoje pracovné povinnosti a kvalitný kontakt so zákazníkmi.

V súčasnej dobe, keď sú efektívnosť, hygiena a spokojnosť zamestnancov na vrchole záujmu, je náš krok k prenájmu oblečenia jasným signálom nášho záväzku voči vytváraniu optimálnych pracovných podmienok. Z tohto dôvodu sa tešíme na novú fázu spolupráce s Lindström a na to, ako bude táto inovatívna služba prispievať k ďalšiemu rastu a úspechu nášho veľkoobchodu a maloobchodných predajní.


Koniec domácemu praniu firemného oblečenia

Zoznam článkov

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?