Blog

Všetky články

Slávnostne otvárame nový supermarket FRESH Plus

FRESH Plus ďalej expanduje a my sme hrdí, že aj tento rok našich zákazníkov v Košiciach potešíme v poradí už 33. predajňou, ktorú otvárame už tento piatok 27.05.2022. Zákazníci v moderných priestoroch nájdu produkty vysokej kvality, lokálne produkty, široký BIO sortiment, čerstvé ovocie a zeleninu ale aj potraviny vhodné pre ľudí s potravinovými alergiami.

33. supermarket FRESH Plus otvárame na známom košickom sídlisku KVP. Nová predajňa sa tak stala súčasťou projektu Byty Veža Euphoria, ktoré ponúka mestské bývanie s vysokým štandardom zohľadňujúce požiadavky zákazníka dnešnej doby. Zvyšujúce sa požiadavky na bývanie idú ruka v ruke so zvyšujúcimi sa požiadavkami na kvalitu potravín. Preto nielen obyvatelia bytového komplexu ale aj ostatní obyvatelia sídliska nájdu v moderných priestoroch predajne svoje obľúbené bio výrobky, čerstvosť priamo od slovenských pestovateľov či neodolateľnú vôňu pečiva z našej vlastnej pekárne.

Technológie & ekológia

Predajňa s rozlohou 815 m2 je zariadená v najmodernejších štandardoch, nechýbajú samoobslužné pokladne, ekologické zariadenia ako uzatvárateľné vitríny, ktoré minimalizujú tepelné straty a LED osvetlenie. Opäť potvrdzujeme, že dôraz kladieme nielen na zdravšie potraviny ale aj na ekológiu používaním moderných a úsporných technológií, často nad rámec zákona a povinných noriem.

Kvalitné potraviny predovšetkým od lokálnych výrobcov

„Nie je umenie predávať trvanlivý sortiment, umením je predávať čerstvý tovar, a to si ako veľkoobchod s potravinami, ktorý pôsobí vo sfére maloobchodu od začiatku uvedomujeme,“ tvrdí Ing. Martin Kozák, výkonný riaditeľ spoločnosti LABAŠ s.r.o. V predajni FRESH Plus si zákazníci budú môcť vybrať medzi ovocím a zeleninou od slovenských farmárov a pestovateľov, bio kvalitou či dovezenými konvenčnými potravinami. Voľba ostane na zákazníkovi, ktorý si z dostupnej ponuky bude môcť každý deň vyberať.

Novootvorená predajňa svojich zákazníkov poteší doposiaľ najširším bio sortimentom, ktorý zo skúseností obľubujú predovšetkým mladé rodiny, ktoré pre svoje deti hľadajú kvalitné a zdravé potraviny. Predajňa poskytuje priestor pre rozšírenie obslužného pultu s mäsom či vlastnej pekárni, v ktorej sa pečivo bude piecť z chladených surovín a nie mrazených, vďaka čomu si pečivo zachováva výraznú chuť a čerstvosť dlhší čas. Samozrejmosťou je aj široký výber pečiva v bio kvalite.

Pre zákazníkov sme pripravili dostatok parkovacích miest, ktoré sú z časti tvorené zatrávňovacou dlažbou.

To všetko uzatvára moderný dizajn a celková atmosféra predajne, ktorá robí z nakupovania príjemne strávený čas.

Nakupovanie s 20 % zľavou

Počas slávnostného otvorenia 27.05.2022 si zákazníci užijú nakupovanie s 20% zľavou na celý sortiment okrem tabakových výrobkov a vybraných výrobkov v LA PRESS.


Slávnostne otvárame nový supermarket FRESH Plus

Zoznam článkov

Zakladáme si na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a nebojíme sa prekračovať hranice

Zakladáme si na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a nebojíme sa prekračovať hranice

Zaži východ ako sa patrí! Naši kolegovia ho zažili počas 100 km dlhej trate

Zaži východ ako sa patrí! Naši kolegovia ho zažili počas 100 km dlhej trate

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?