Blog

Všetky články

Otvárame 3 nové supermarkety FRESH Plus.

Nový supermarket Fresh Plus na košickej Terase vybudovali na zelenej lúke

KOŠICE. Rodina supermarketov Fresh Plus sa rozrastá aj počas náročného roku 2020. Spoločnosť LABAŠ s.r.o. otvorí v októbri tri nové prevádzky supermarketov FRESH Plus. V poradí tridsiaty obchod je od piatku 16.10.2020 otvorený na Moldavskej ulici v Košiciach. Vznikol na zelenej lúke. „Takýto projekt bol výnimočný aj pre nás, na zelenej lúke sme naposledy stavali pred štyrmi rokmi v Myslave,“ hovorí Miroslav Labaš ml. PR riaditeľ spoločnosti. Nový supermarket má rozlohu 714 metrov štvorcových a bolo v ňom vytvorených 31 pracovných miest. „V tejto lokalite je to ďalšia prevádzka potravín, ľudia sa budú môcť rozptýliť do viacerých priestorov, čo je v tomto období žiadúce.“

Ďalšou novootvorenou prevádzkou je supermarket FRESH Plus v Business Centre Košice III na Žriedlovej ulici. Táto predajňa vyniká svojou polohou v centre mesta a jej hlavnou devízou je podzemné parkovisko, vďaka ktorému si zákazníci pohodlne odnesú nákup do auta aj za zlého počasia. Z pomedzi novo otvorených prevádzok ponúka táto predajňa najširší sortiment a je priestorovo najväčšia. ,,Sme presvedčení, že táto predajňa si rýchlo nájde svojich zákazníkov. V širšom okolí sa nenachádza veľa predajní potravín a spoliehame sa aj na zákazníkov, ktorí v business centre pracujú." hovorí PR riaditeľ spoločnosti Miroslav Labaš ml.

Čerstvé pečivo celý deň

V nových supermarketoch sa pýšia tiež vlastnou pekárňou a bohatými pultami s čerstvými mäsovými výrobkami. „Preferujeme slovenské mäso a mäsové výrobky, a ak to čo i len trošku ide, vyberáme si lokálnych výrobcov,“ prízvukuje riaditeľka maloobchodu Beáta Rozumová Chovanová a necháva nahliadnuť aj do zákulisia pultov s pečivom. „Výrobky pred pečením u nás pomaly kysnú, je to pomerne neznáma technika, ktorá má fantastické výsledky. Zákazníci si toto pečivo veľmi obľúbili. Dodávateľ nám dodá kysnuté cesto, ktoré u nás v špeciálnych chladničkách s plávajúcou teplotou ešte dokysne. A keď príde jeho čas, pekárky z neho vytvoria slané či sladké výrobky. Celý deň sme schopní dodávať na pulty čerstvé pečivo. Samozrejme, ponúkame aj to dodávateľské.“ Na čerstvý rožok patrí voňavé farmárske maslo, či šunka alebo zdravý džem, to všetko tu nájdete pod jednou strechou.

Myslíme ekologicky

Nové predajne sú vybavené modernými technológiami. Okrem štandardných pokladní môžu zákazníci zaplatiť aj na samoobslužných. Samozrejmosťou sú uzavreté chladiace vitríny, ktoré minimalizujú tepelné straty, rekuperácia či LED osvetlenie. Šírka sortimentu v supermarketoch Fresh Plus sa odvíja od veľkosti predajne. Platí teda pravidlo, čím väčšia predajňa, tým širší sortiment. „Zákazníci tu nájdu všetko potrebné. Našou zásadou je ponúkať zdravé potraviny. Výberu sortimentu venujeme veľa času a každý týždeň ho pravidelne prehodnocujeme,“ vysvetľuje riaditeľka.

Nová predajňa aj v Spišskej Novej Vsi

Týmito dvoma otvoreniami ale realizačný tím nekončí. Tretiu novú predajňu budú môcť využívať zákazníci v Spišskej Novej Vsi na ulici Stojan 2. Jej otvorenie je naplánované na koniec októbra. V deň otvorenia čakajú na zákazníkov tradičné uvádzacie zľavy a akcie. Pri nákupe nad 10€ dostanú všetci zákazníci zľavu 20% na celý nákup (okrem tabakového sortimentu) a malý darček navyše. Počas nasledujúcich dní sú pripravené ďalšie výhodné akcie, ktoré si určite nenechajte ujsť. Sledujte náš facebookový prodil Potraviny FRESH a buďte informovaný o akciách a nových prevádzkach.


Zdroj: https://www.freshobchod.sk/clanky/otvarame-3-nove-supermarkety-fresh-plus

Otvárame 3 nové supermarkety FRESH Plus.

Zoznam článkov

Zakladáme si na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a nebojíme sa prekračovať hranice

Zakladáme si na hodnotách spoločenskej zodpovednosti a nebojíme sa prekračovať hranice

Zaži východ ako sa patrí! Naši kolegovia ho zažili počas 100 km dlhej trate

Zaži východ ako sa patrí! Naši kolegovia ho zažili počas 100 km dlhej trate

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?

Ako sa stať našim odberateľom, a aké sú možnosti objednávania tovaru?